1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

اسلو در یک نگاه

 • توضیحات
 • اشتراک گذاری
 • دریافت کد امبد
 • برچسب ها
 • اسلو در یک نگاه: شهر اسلو به عنوان پایتخت کشور نروژ دارای جاذبه های گردشگری بسیاری می باشد. شهر اسلو یکی از مراکز مهم اقتصادی و سیاسی کشور نروژ می باشد. با توجه به شرایط آب و هوایی مناسب و جاذبه های گردشگری متنوع این شهر از جمله مقاصد گردشگری مهم در اروپا می باشد. این شهر دارای شرایط مناسبی برای ورزش های زمستانی است. در اینجا راجع به شهر اسلو و شرایط اقامتی در این شهر صحبت می کنیم.

  معرفی شهر اسلو

  شهر اسلو به عنوان پایتخت کشور نروژ یکی از شهر های مهم صنعتی این کشور می باشد. شهر اسلو به عنوان شهر جایزه ی صلح نوبل و موزه هایی با موضوعات مختلف می باشد. شهر اسلو به عنوان مرکز پادشاهی و دولت نروژ است و بسیاری از جشن ها و مراسم های بزرگ این کشور در این شهر انجام می گیرد. این شهر یکی از مهمترین مراکز صنعت دریانوردی و تجارت دریایی می باشد. بسیاری از شرکت های دریایی و بیمه ها در این شهر دارای شعبه می باشند. علاوه بر این، این شهر به عنوان مرکز بازرگانی، بانکداری و کشتیرانی کشور نروژ می باشد. جمعیت شهر اسلو در حدود ۱ میلیون و ۴۰۰ هزار نفر می باشد. زبان اکثریت مردم این شهر نروژی می باشد. شهر اسلو دارای آب و هوای معتدل و مناسبی می باشد.

  شهر اسلو

  شهر اسلو

  جاذبه های شهر اسلو

  این شهر دارای جاذبه های تاریخی و طبیعی بسیاری می باشد. قلعه آکرشوس یکی از بنا های تاریخی مهم کشور نروژ می باشد. این کاخ در کنار خلیج اسلو قرار داشته و در داخل آن موزه ای از آثار تاریخی مهم شهر قرار دارد. کلیسا جامع اسلو یکی از بنا های قدیمی شهر اسلو است که در قرن ۱۷ ام میلادی ساخته شده است. معماری و طراحی این کلیسا از موارد جذاب این بنای تاریخی می باشد. تالار شهر یکی از مهم ترین نماد های شهر اسلو نروژ می باشد. آثار هنری داخل این ساختمان یکی از اصلی ترین جاذبه های این بنا می باشد. اکر بریگ یکی از بهترین مناطق برای تماشای کشتی های پر تعداد اسلو می باشد. این منطقه یکی از پر بازدید ترین مناطق گردشگری در اسلو است که سالیانه میزبان ۱۲ میلیون گردشگر می باشد. این بندرگاه دارای انواع کافه و بازار های مجهز و مدرن می باشد. در کنار این منطقه موزه هنر های مدرن قرار دارد که بازدید از آن نیز به شما پیشنهاد می شود. کاخ سلطنتی یکی از دیدنی های این شهر است که در قرن ۱۹ ام میلادی ساخته شده است. این کاخ محلی است که در آن مراسم اهدای جایزه برنده صلح نوبل برگزار می شود. بازدید بسیاری از مناطق این کاخ برای عموم آزاد نمی باشد.

  شهر اسلو

  شهر اسلو

  نکات مهم در سفر به اسلو

   هزینه اقامت در هتل های اسلو بالا می باشد. این قیمت ها در زمان هایی از سال که گردشگران زیادی به این شهر می آیند چند برابر می شود. هزینه اقامت در هتل متوسط اسلو بین ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان می باشد. هزینه وعده های غذایی نیز با توجه به انتخاب شما می تواند متغیر باشد. فست فود ها در این شهر برای هر وعده غذا در حدود ۳۰ هزار تومان می باشند که این میزان برای غذا های سنتی و رستوران های محلی برای هر وعده غذا به ۱۲۰ هزار تومان هم می رسد. برای بازدید از جاذبه های اسلو سعی کنید از کارت های گردشگری این شهر استفاده کنید

  بیشتر کمتر

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید

کليه حقوق اين وب سايت متعلق به وب سایت مرجع تایلند می باشد. طراحی و اجرا توسط ایزی تم