1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

وقت سفارت فنلاند

 • توضیحات
 • اشتراک گذاری
 • دریافت کد امبد
 • برچسب ها
 • وقت سفارت فنلاند

  یکی از مهم ترین موارد در اخذ ویزای فنلاند گرفتن وقت سفارت فنلاند است. برای گرفتن وقت سفارت فنلاند راه های مختلفی وجود دارد که ما در این مطلب به مهم ترین آن ها اشاره می کنیم. اگر شما هم قصد دارید به فنلاند سفر کنید این مطلب را دنبال کنید تا با تعیین وقت سفارت فنلاند آشنا شوید.

  وقت سفارت فنلاند

  وقت سفارت فنلاند

  وقت سفارت فنلاند

  در طول سال افراد مختلفی به منظور انجام کارهای خود نیاز به مراجعه به سفارت کشورهای مختلف دارند. فنلاند یکی از کشورهایی است که در ایران دارای سفارت خانه است و افراد زیادی برای انجام کارهای خود به آن مراجعه می کنند. در هر سفارتخانه برای تعیین وقت و مراجعه حضوری قوانینی وجود دارد که باید رعایت شوند. این که چه مدارکی را متناسب با کارتان باید به سفارت تحویل دهید و یا اینکه سفارت مورد نظر در چه روزها و ساعت هایی تعطیل است نکاتی است که باید به آن ها توجه شود. ما در این مطلب شما را با تعیین وقت سفارت فنلاند و کارهایی که باید انجام دهید آشنا می کنیم.

  درباره فنلاند

  فنلاند کشوری است که در شمال اروپا و در منطقه اسکاندیناوی واقع شده است. پایتخت این کشور شهری به نام هلینسکی است و اکثر افرادی که از ایران به فنلاند می روند دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی مانند کارشناسی ارشد و دکترا و یا متخصصان یک حوزه کاری هستند. کشور فنلاند در تهران نیز دارای سفارت است که برای انجام کارهای خود می توانید به آن رجوع کنید.

  سفارت فنلاند

  اولین اقدامی که برای گرفتن ویزای فنلاند و یا هرکار دیگر باید انجام دهید گرفتن وقت سفارت فنلاند است. برای تعیین وقت سفارت فنلاند راه های زیادی وجود دارد که دانستن آنها به شما کمک می کند که سریع تر فرایندهای کاری خود را انجام دهید. یکی از راه های گرفتن وقت سفارت فنلاند این است که به آژانس های مسافرتی مراجعه کنید و از طریق آنها اقدام کنید. شما درخواست خود را برای تعیین وقت سفارت فنلاند می فرستید سپس در زمان کوتاهی جواب شما را می دهند. یکی از مهم ترین نکات در تعیین وقت سفارت فنلاند این است که مدارکتان را به درستی تکمیل کرده و تحویل سفارت دهید.

  آدرس  سفارت فنلاند

  قبل از تعیین وقت سفارت فنلاند باید آدرس و راه های ارتباطی با این سفارت را بدانید. سفارت فنلاند در شهر تهران قرار دارد و آدرس آن به شرح زیر است:

  خیابان شریعتی، خیابان میرزاپور، کوچه حدادیان، شماره ۲٫

  دانستن ساعات کاری و وقت سفارت فنلاند اهمیت زیادی دارد مخصوصا برای کسانی که قصد دارند برای دریافت ویزای این کشور اقدام کنند. کسانی که می خواهند برای دریافت ویزا و یا اخذ اقامت این کشور اقدام کنند می توانند در روزهای یکشنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ ظهر به سفارت فنلاند مراجعه کنند البته باید قبل از مراجعه وقت بگیرند. شما برای گرفتن وقت سفارت می توانید به صورت تلفنی از روزهای یکشنبه تا چهارشنبه در ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۵:۳۰ تماس بگیرید اما راه بهتر برای تعیین وقت سفارت این است که به آنها ایمیل بزنید.  البته دقت کنید که در فصل های مختلف ساعات پاسخگویی ممکن است متفاوت باشد به عنوان مثال در فصل تابستان پنجشنبه ها از ساعت ۱۰ تا ۱۲ پاسخگویی به تلفن صورت می گیرد. برای کسانی که قصد انجام کارهای گذرنامه خود را دارند بهتر است در روزهای یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت ۹ تا ۱۲ به سفارت مراجعه کنند.

  دریافت ویزای شینگن از سفارت فنلاند

  احتمالا تا به حال درباره ویزای شینگن شنیده باشید. شینگن در واقع قراردادی است که بین مجموعه ای از کشورهای اروپایی قرار داده شده است. شما از این طریق می توانید با دردست داشتن ویزای یکی از کشورهای عضو اتحادیه شینگن به سایر کشورهای عضو این پیمان به راحتی سفر کنید. فنلاند هم یکی از کشورهایی است که عضو اتحادیه شینگن است و شما باید برای دریافت ویزای شینگن فنلاند اقدام به گرفتن وقت سفارت فنلاند کنید.

  انواع ویزای شینگن

  افراد ممکن است برای سفر به فنلاند دلایل متفاوتی داشته باشند بنابراین ویزای شما متناسب با نوع هدفی که دارید متفاوت است و نیاز به اقدامات مختلفی برای دریافت آن است. به طور کلی ویزای شما ممکن است در یکی از چهار دسته زیر قرار بگیرد:

  ویزای نوع A

  این ویزا با نام ویزای ترانزیت عرضه می شود به این صورت که فردی که این ویزا را دارد نمی تواند از فرودگاه خارج شود در واقع فقط می تواند پروازش را در فرودگاه عوض کند.

  ویزای نوع B

  به این ویزا ویزای عبور گفته می شود به این صورت که شما می توانید بوسیله این ویزا حداکثر ۵ روز در کشور مورد نظر بمانید سپس از طریق یکی از راه های زمینی خود را به کشور مقصد مورد نظرتان که خارج از محدوده شینگن است برسانید.

  ویزای نوع C

  ویزای نوع C یکی از پرکاربردترین ویزاهای شینگن است که تحت عنوان ویزای توریستی عرضه می شود. این ویزا خود به سه دسته تقسیم می شود.

  ویزای یک بار ورود: با استفاده از این ویزا فقط می توانید یک بار وارد کشورهای عضو اتحادیه شینگن مانند فنلاند شوید.

  ویزای دو بار ورود: مانند ویزای یک بار ورود است با این تفاوت که می توانید دوبار از آن استفاده کرده و وارد کشورهای عضو اتحادیه شینگن شوید.

  ویزای چندبار ورود: شما با استفاده از این ویزا می توانید چندین بار وارد کشور مورد نظر شوید البته با محدودیت زمانی که برای شما تعیین می شود. شما هر ۶ ماه به مدت ۳ ماه می توانید از این ویزا استفاده کنید.

  ویزای نوع D

  این ویزا ویزای بلند مدت است و معمولا برای کسانی استفاده می شود که به قصد کار، تحصیل و یا تجارت قصد دارند از آن استفاده کنند.

  وقت سفارت فنلاند

  وقت سفارت فنلاند

  تعیین وقت سفارت فنلاند برای مصاحبه شینگن

  یکی از مهم ترین مراحل در دریافت ویزای شینگن فنلاند کیفیت مصاحبه شما در وقت سفارت فنلاند است. شما توسط ایمیلی که برای سفارت فنلاند می فرستید اقدام به تعیین وقت سفارت فنلاند می کنید. سعی کنید در روز مصاحبه با لباس رسمی و موجه حضور پیدا کنید و تصویر خوبی از خود نشان دهید. دقت کنید به موقع در محل حضور داشته باشید و مدارکتان کاملا مرتب و تنظیم شده باشند تا وقت شما را نگیرند.  در صورتی که مدارک شما و یا درخواست ویزای شما از طرف سفارت رد شود مجددا به مدت یک ماه به شما وقت می دهند تا به نتیجه اعلام شده اعتراض کنید. در این صورت می توانید دوباره اقدام به تعیین وقت سفارت فنلاند کرده و مدارک خود را کامل تر به آنها ارائه دهید.

  وقت سفارت فنلاند

  وقت سفارت فنلاند

  نحو دریافت ویزای اقامت

  شما برای هر نوع کاری که در سفارت دارید باید اقدام به تعیین وقت سفارت فنلاند کنید. برای کسانی که در این کشور قصد تحصیل و یا کار دارند باید به صورت اینترنتی و آنلاین درخواست خود را پر کنند و برای سفارت بفرستند تا وقت سفارت فنلاند به شما اعلام شود. به این صورت که شما در ابتدا در سایت مهاجرت کشور فنلاند ثبت نام می کنید سپس به سفارت فنلاند در تهران مراجعه می کنید قبول و یا رد درخواست ویزای شما به اداره مهاجرت فنلاند بستگی دارد. شما باید برای درخواست خود مبلغی را به سفارت پرداخت کنید که این مبلغ به صورت نقدی و در همان روز مراجعه حضوری شما پرداخت می شود.

  مدارک مورد نیاز برای سفارت فنلاند

  برای گرفتن ویزای فنلاند باید مدارک لازم را در روز مصاحبه همراه داشته باشید. این مدارک به شرح زیر هستند:

  -اصل پاسپورت به همراه نسخه کپی آن، مدت اعتبار پاسپورت باید حداقل ۶ ماه باقی مانده باشد. سایر پاسپورت های قبلی را هم به همراه داشته باشید.

  -ارائه گذرنامه برای هر شخص الزامی است.

  -ارائه ۲ قطعه عکس ۴ در ۶ رنگی با زمینه سفید و به صورت تمام رخ.

  -ارائه اصل مدارک شناسایی مانند شناسنامه به صورت ترجمه شده به همراه کپی از تمام صفحات آن.

  -گواهی حساب بانکی ترجمه شده به زبان انگلیسی که به تایید بانک رسیده باشد.

  باید حداقل موجودی حساب یا سپرده شما ۵۰۰ میلیون ریال باشد.

  -اصل سند مالکیت همراه با نسخه ترجمه شده که به تایید دادگستری رسیده باشد.

  -اصل و ترجمه مدارک شغلی برای شاغلان به صورت زیر است:

  الف) پزشکان: پروانه مطب، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی.

  ب) مشاغل غیردولتی: گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه و ارائه اصل آخرین روزنامه رسمی آن شرکت.

  ج) مشاغل دولتی: حکم کارگزینی، آخرین فیش حقوقی و نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، میزان حقوق دریافتی و تاییدیه مرخصی، آخرین لیست بیمه.

  د) بازنشسته‌ها: ارائه حکم بازنشستگی، ارائه آخرین فیش حقوقی.

  ه) وکلا: پروانه وکلات.

  و) در صورت خویش فرما بودن: جواز کسب.

  دانش آموزانی که قصد دارند برای سال تحصیلی به فنلاند سفر کنند باید در کنار برنامه اشتغال به تحصیل، نسخه اصلی و ترجمه شده رضایت نامه از مدیر مدرسه را به صورت کتبی به همراه داشته باشند.

  ز) دانش آموزان، دانشجویان، معلمان، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه: اصل نامه اشتغال به تحصیل یا اشتغال به کار.

  ۷. برای افراد زیر ۱۸ سال که به صورت مجردی قرار است سفر کنند و یا خانم های متاهلی که قرار است تنها سفر کنند رضایت نامه محضری ضروری است.

  وقت سفارت فنلاند

  وقت سفارت فنلاند

   

  آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص ویزای فنلاند ، وقت سفارت فنلاند ، تور فنلاند میباشد. با مشاورین ما در تماس باشید ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

  بیشتر کمتر

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید

کليه حقوق اين وب سايت متعلق به وب سایت مرجع تایلند می باشد. طراحی و اجرا توسط ایزی تم