1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

وقت سفارت لیتوانی

 • توضیحات
 • اشتراک گذاری
 • دریافت کد امبد
 • برچسب ها
 • وقت سفارت لیتوانی

  یکی از بهترین مکان های گردشگری که گردشگران باید از آن بازدید کنند، کشور لیتوانی است. برای بازدید از این کشور نیازمند اخذ ویزا و وقت سفارت لیتوانی هستید و باید مراحلی را سپری کنید تا بتوانید ویزا را دریافت کنید. شاید کمتر کسی درباره کشور لیتوانی شنیده باشد، اما این کشور جز مکان هایی است که هر کسی باید از آن دیدن کند و خاطره ای بیادماندنی از آن در ذهن خود باقی بگذارد. این شهر جاذبه های زیادی برای دیدن دارد. برای اخذ ویزا و تعیین وقت سفارت لیتوانی باید به سفارت کشور لیتوانی مراجعه کنید. اما به دلیل اینکه سفارت لیتوانی در ایران وجود ندارد باید به کشور ترکیه و در شهر آنکارا رفت تا برای مصاحبه در سفارت لیتوانی حضور پیدا کرد و مدارک لازمه را ارائه داد.

  وقت سفارت لیتوانی

  وقت سفارت لیتوانی

  کشور لیتوانی

  کشور لیتوانی کشوری است که در شمال شرقی اروپا واقع شده است. این کشور از چهار جهت خود به کشورهای لتونی، بلاروس، لهستان و روسیه می رسد. این کشور بزرگ ترین کشور در میان سه جمهوری حوزه بالتیک در اروپا است. برای دریافت وقت سفارت لیتوانی حتما این مقاله را مطالعه نمایید. کشور لیتوانی در سال ۱۹۹۴ عضو اتحادیه اروپا شد و در سال ۲۰۰۴ به عضویت سازمان ناتو پیوست. این کشور در سال ۲۰۰۷ نیز عضویت پیمان شنگن را پذیرفت. این کشور سرانجام در سال ۲۰۰۹ به عنوان پایتخت فرهنگی اروپا محسوب شد. واحد پول کشور لیتوانی لیتاس است.

  با فهمیدن این موضوع که کشور لیتوانی عضو اتحادیه شنگن است، متوجه می شویم که برای سفر به این کشور باید ویزای شنگن را داشته باشید.

  وقت سفارت لیتوانی

  وقت سفارت لیتوانی

  مردم لیتوانی

  در کشور لیتوانی با چهار گروه از مردم رو به رو می شوید که شامل اوکشتای چیای، ژمای چیای، زوکای و سووال کیال می شود. مرم کشور لیتوانی مردمی خوب و خونگرم هستند. مردم این کشور مسیحی هستند و ۷۹ درصد مردم این کشور وابسته به کلیسای کاتولیک رومی هستند. بقیه مردم مربوط به مذاهب دیگر می شوند. زبان رسمی مردم این کشور لیتوانیانی است که از زبان های هند و اروپایی است. در این کشور زبان های روسی و لهستانی نیز محاروه می شود. البته بیشتر جوانات تحصیل کرده این کشور به زبان انگلیسی نیز آشنایی دارند.

  وقت سفارت لیتوانی

  وقت سفارت لیتوانی

  مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کشور لیتوانی

  هر زمانی شما تصمیم به سفر به کشورهای دیگر می گیرید، باید بدانید که یک سری مدارک را برای حضور در آن کشور باید جمع آوری کنید. درست است که این سفارت برای دریافت وقت سفارت لیتوانی در ایران نیست اما باز هم باید مدارک را برای ارائه داشته باشید.

  • یکی از موارد مهم برای اخذ ویزا، بیمه مسافرتی است. یک مبلغ مشخص برای بیمه باید پرداخت شود.

  • فرم درخواست ویزا است که باید آن فرم را به صورت اینترنتی دریافت کرد که بهتر است برای پر کردن آن از آژانس های حقوقی کمک گرفت تا تمامی موارد را به دقت پر کنید. بعد ارسال این فرم، یک تائیدیه برای اطلاعات ارسالی به ایمیل شما فراستاده می شود.

  • کارت ملی به همراه ترجمه و کپی مدرک

  • شناسنامه فرد به همراه ترجمه و کپی مدرک

  • اصل و کپی پاسپورت فرد متقاضی که باید ۶ ماه اعتبار داشته باشد

  • چند قطعه عکی ۴*۳ با زمینه روشن، این عکس ها باید مربوط به همان سال فرد متقاضی باشد

  • گواهی استغال به کار به همراه ترجمه این مدرک و در صورتی که محصل هستید می توانید گواهی اشتغال به تحصیل را به همراه ترجمه آن مدرک ارائه دهید.

  • ارائه فیش حقوقی به همراه مهر تائیدیه

  • پرینت و یا گواهی حساب بانکی، این مدرک نیز باید مهر تائیدیه از جانب بانک خورده باشد

  • داشتن اصل سند ملک و ترجمه مدرک

  • رزرو هتل که باید توسط آژانس تائید شده باشد و نشان دهد که مبلغی را به عنوان بیعانه برای هتلی که می خواهید در آن اقامت کنید، پرداخت کرده اید.

  • ارائه بلیط رفت و برگشت هواپیما

  • اصل و کپی دعوتنامه

  برای تعین وقت سفارت لیتوانی تمامی مدارک مهم هستند و باید ارائه شوند. این مدارک را زمانی که در سفارت لیتوانی حضور پیدا می کنید باید به همراه داشته باشید تا به آنها ارائه دهید.

  وقت سفارت لیتوانی

  وقت سفارت لیتوانی

  تعیین وقت سفارت لیتوانی

  همانطور که می دانید نزدیک ترین سفارت لیتوانی به ما شهر آنکارای ترکیه است. در قدم اول می توانید به شهر ترکیه سفر کنید و در روز مصاحبه در سفارت حضور پیدا کنید و خودتان پاسخگوی فرد مصاحبه کننده باشید. فردی که برای مصاحبه وارد آنکارا می شود باید به زبان آنها آگاهی داشته باشد، چرا که فرد مصاحبه کننده به زبان اصلی خود صحبت می کند. اما در صورتی که بخواهید می توانید اقدام ساده تری را انجام دهید و کار را به مشاوران حقوقی موسسه ما بسپارید. این افراد با آگاهی از امور اخذ ویزا می توانند به شما کمک کنند. حتی در روز مصاحبه نیز می توانید حضور نداشته باشید و از مشاورین کمک بگیرید.

  وقت سفارت لیتوانی

  وقت سفارت لیتوانی

  تعیین وقت سفارت لیتوانی و تمدید آن

  وقتی فرم درخواست ویزا را پر کنید و بعد آن فرم را ارسال می کنید، در طی چند روز ایمیلی برای شما فرستاده می شود تا از صحت اطلاعات ارسالی مطمئن شوند. پس از اطمینان زمان حضور در سفارت لیتوانی فرستاده می شود که باید بدانید در روز مصاحبه حتما باید در سفارت حضور داشته باشید.

  در صورتی که در تاریخ تعیین شده برای دریافت وقت سفارت لیتوانی در آنجا حضور پیدا نکرده باشید، باید دوباره درخواست حضور در سفارت لیتوانی بدهید. اما باید در نظر بگیرید که هر باری که در خواست تعیین وقت می دهید، شانس گرفتن ویزا را نیز از خود دور و دورتر می کنید. پس می توانید برای یاری بیشتر از متخصصین و مشاورین ما کمک بگیرید تا در فرصت اولی در سفارت لیتوانی حضور پیدا کنند.

  وقت سفارت لیتوانی

  وقت سفارت لیتوانی

  هزینه سفر برای حضور در سفارت لیتوانی

  برای اینکه بخواهید به آنکارا برای انجام کارهای ویزا و مصاحبه خود بروید باید هزینه هنگفتی را بپردازید، چرا سفر هزینه بردار است. اما می توانید از یک روش ساده تر استفاده کنید و بهتر کارها را پیش ببرید. شما می توانید برای اخذ ویزا و تعیین وقت به مشاورین حقوقی مراجعه کنید. این افراد با سابقه ای که دارند می توانند در زمانی کوتاه و با هزینه ای کم و مقرون به صرفه اقدام به گرفتن ویزا برای شما کنند و حتی نیازی به حضور شما در سفارت لیتوانی نیست. پس شما نیز برای کاهش هزینه ها می توانید به مشاورین اعتماد کنید.

  مشاورین و وکلای حقوقی ما برای دریافت ویزا

  مشاورین برجسته ما چندین سال در امر اخذ ویزا سابقه دارند و همه روزه برای گرفتن ویزا برای ایرانیان عزیز تلاش می کنند. ما برای اخذ ویزای لیتوانی نیز بهترین خدمات را به همشهریان عزیز ارائه می دهیم. در صورتی که خودتان بخواهید برای تعیین وقت سفارت لیتوانی راهی آنکارا شوید و هزینه زیادی را پرداخت کنید و البته باید زبان آنها را نیز بدانید.

  حضور مشاورین حقوقی برای مصاحبه در سفارت لیتوانی

  ما با توجه به این امر با هزینه ای کم وکیل های کارآزموده خود را به جای شما به سفارت لیتوانی می فرستیم که با اولین سوال روند کار دست آنها می آید و به آسانی کار را در سفارت لیتوانی پیش می برند. این افراد با تجربه در جلسه اول و با ارائه مدارک شما ویزا را به سهولت برای شما دریافت می کنند و شما می توانید به راحتی سفر کنید.

  شما نیز برای سفر خود به ما اعتماد کنید تا با بهترین شرایط ویزای خود را در کمترین زمان دریافت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر از سفارت لیتوانی می توانید به مشاورین حقوقی ما مراجعه کنید.

  بیشتر کمتر

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید

کليه حقوق اين وب سايت متعلق به وب سایت مرجع تایلند می باشد. طراحی و اجرا توسط ایزی تم