1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

وقت سفارت هلند

  • توضیحات
  • اشتراک گذاری
  • دریافت کد امبد
  • برچسب ها
  • وقت سفارت هلند

    اگر قصد سفر به کشور زیبای هلند را دارید، ما شما را با انواع ویزا، ویزای شینگن هلند، مدارک لازم جهت اخذ ویزا و به طور کلی هر آن چه که درباره وقت سفارت هلند و دریافت ویزای هلند نیاز است بدانید آشنا می کنیم. پس اگر قصد دریافت ویزای هلند را دارید تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

    هلند

    کشور زیبای هلند که پایتخت آن آمستردام می باشد به دلیل جاذبه های گردشگری بی شماری که دارد هر ساله گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند که قطعا قبل از هر سفر به کشورهای خارجه باید جهت دریافت ویزای آن کشور اقدام کنید. کشور هلند با آب و هوای معتدل و بارانی یکی از بهترین کشورها برای سفر می باشد. مردم آن به زبان هلندی صحبت می کنند و اغلب آن ها از دین مسیحی پیروی می کنند. لاله های هلندی یکی از برجسته ترین زیبایی های هلند و یکی از دلایل اصلی انتخاب این کشور برای سفر می باشد. در ادامه درباره دریافت ویزای هلند توضح خواهیم داد تا چنان چه قصد سفر به هلند را داشتید بدون مشکل اقدام نمایید. برای دریافت ویزای هلند باید ابتدا وقت سفارت هلند را رزرو کنید.

    وقت سفارت هلند

    وقت سفارت هلند

    وقت سفارت هلند برای دریافت ویزای هلند

     زمانی که شما قصد دارید تا به کشور دیگری مانند هلند سفر کنید باید برای دریافت ویزای آن کشور اقدام نمایید بدین صورت که برای دریافت ویزای هلند بایذ حضوری به سفارت این کشور بروید و برای انجام سایر کارهای ویزای خود وقت بگیرید که به آن وقت سفارت هلند می گویند. این کار یک پروسه زمان بر و در عین حال تخصصی می باشد به همین منظور باید از حدود ۲ ماه قبل از زمان سفر خود برای دریافت ویزای هلند اقدام نمایید.

    چه کسانی می توانند جهت دریافت ویزای هلند اقدام نمایند؟

    افرادی که قصد دارند به عزیزان و نزدیکان خود سر بزنند و یا به منظور گردشگری به این کشور سفر می کنند و یا قصد بازدید از زیبایی های این کشور را دارند، یا برای تجارت و کار می خواهند به این کشور سفر کنند می توانند برای دریافت ویزای هلند اقدام نمایند. برای دریافت ویزای هلند باید ابتدا ویزای شنگن را دریافت کنید که با تعیین وقت سفارت هلند و انجام مراحلی مانند انگشت نگاری و یا انجام مصاحبه حضوری در سفارت می توانید در جهت دریافت ویزای شنگن اقدام کنید.

    ویزای شینگن چیست؟

    ممکن است این سوال در ذهن شما نقش ببندد که ویزای شینگن چیست؟ تقریبا بعد از جنگ جهانی دوم پیمانی در بین برخی از کشور های اروپایی بسته شد به نام پیمان شینگن که با گذشت زمان بر تعداد کشورهایی که در این پیمان بودند اضافه گشت تا به امروز که شامل ۲۶ کشور اروپا از جمله هلند می باشد. در این قرارداد مسافران خارجی با در دست داشتن ویزای شینگن در زمان مشخص و بر اساس قوانین می توانند به راحتی و بدون در دست داشتن ویزای مجزا برای هر یک از آن کشورها به این ۲۶ کشور سفر کنند. پس با توجه به آن چه که گفته شد، شما می توانید با در دست داشتن ویزای شینگن هلند به سایر کشورهای مذکور سفر کنید.

    وقت سفارت هلند

    وقت سفارت هلند

    انواع ویزای هلند

    برای دریافت ویزای هلند ابتدا باید با انواع آن آشنا شوید تا بتوانید بر اساس شرایط خود و کشور مقصد برای انتخاب نوع ویزای خود تصمیم بگیرید. انواع ویزا به قرار ذیل می باشد:

    ۱_ویزای کوتاه مدت هلند

    اکثر افرادی که برای دریافت ویزای هلند اقدام می کنند به دنبال دریافت ویزای کوتاه مدت می باشند که شامل مواردی است که در ادامه درباره آن ها توضیح خواهیم داد. این ویزاها شامل:

    الف_ ویزای توریستی: مخاطب این ویزا گردشگرانی هستند که قصد سفر و بازدید از هلند را دارند که جهت دریافت ویزای هلند به مدت حداکثر ۳ ماه اقدام می کنند.

    ب_ ویزای تجاری: نام این نوع ویزا، خود گویا می باشد و برای انجام امور تجاری، قرارداد های کاری، سرمایه گذاری در زمینه های مختلف و… می باشد

    ج_ ویزای ترانزیت فرودگاهی: یکی دیگر از ویزا هایی که شاید کمتر نام آن را شنیده باشید ویزای ترانزیت فرودگاهی هلند می باشد. کسانی برای دریافت ویزای هلند از این نوع اقدام می کنند که تنها قصد استفاده از ترانزیت فرودگاهی یکی از این ۲۶ کشور عضو شینگن را دارند بدین منظور که بتوانند پرواز خود را عوض کنند و از محدوده عضو شینگن خارج شوند و این نکته نیز لازم به ذکر می باشد که افرادی که این ویزا را دریافت می کنند نباید از فرودگاه هلند خارج شوند، چرا که خارج از قوانین می باشد.

    د_ ویزای ورود مجدد به کشور: با دریافت ویزای هلند تحت عنوان ورود مجدد به کشور، شما می توانید از این ویزا برای عبور از این کشور استفاده کنید و نه برای اقامت 

    ۲_ ویزای طولانی مدت

    این ویزا که به آن ویزای ملی هلند می گویند افرادی برای دریافت آن اقدام می کنند که قصد تحصیل در این کشور و یا شروع کار را دارند.

    مدارک لازم جهت اخذ ویزای هلند

    ۱_ دریافت فرم درخواست ویزا

    ۲_ همراه داشتن کارت ملی و شناسنامه متقاضی همراه با ترجمه آن ها به زبان انگلیسی

    ۳_ همراه داشتن گذرنامه

    ۴_ اطلاعات محل اقامت فرد متقاضی در طول سفر و اقامت خود در کشور مقصد

    ۵_ اطلاعات و مشخصات کاملی مانند وضعیت تاهل، در صورت داشتن فرزند تعداد آن ها و اطلاعات همسر و…

    ۶_ سند ملک و یا مغازه به ارزش تعین شده که به نام فرد باشد

    ۷_ تهیه کپی از بلیط های رفت و برگشت سفر خود

    ۸_ ارائه تعداد ۳ قطعه عکسی که به تازگی گرفته شده باشد و با چهره فعلی فرد تفاوت زیادی نداشته باشد

    ۹_ فرد باید گزارش و ترجمه ای از تمکن مالی خود به ارزش تقریبی بالاتر از ۴۰ میلیون را تهیه و ارائه نماید

    ۱۰_ فرد متقاظی جهت دریافت ویزای هلند باید اسناد و مدارک رسمی مربوط به شغل و فعالیت خود را تهیه و به سفارت تحویل دهد.

    ۱۱_ بیمه مسافرتی که از مهم ترین بخش های سفر می باشد و چنان چه فرد دچار مشکل شود، بیمه تا حدود ۳۰ هزار یورو را تقبل خواهد کرد.

    ۱۲_ درصورتی که از جانب شخصی دعوت نامه کشور هلند را داشته باشید دیگر نیاز به انجام کارهای مربوط به رزو هتل ندارید.

    با به همراه داشتن مدارکی که در بالا ذکر شد می توانید برای دریافت ویزای هلند به سفارت این کشور و اخذ وقت سفارت مراجعه کنید.

    آدرس سفارت هلند

    اگر برای دریافت ویزای هلند قصد دارید به سفارت هلند بروید می توانید به آدرس زیر مراجعه کنید.

    تهران، خیابان فرمانیه واقع در خیابان سنبل- ارغوان غربی و پلاک ۶۰٫ ساعات کاری سفارت هلند از ۷:۳۰ صبح تا ۹ شب، در روزهای یکشنبه تا پنجشنبه می باشد که در روز و ساعت تعین شده در وقت سفارت می توانید به آن جا مراجعه کنید.

    وقت سفارت هلند

    وقت سفارت هلند

    نکات مهم در زمینه دریافت ویزای هلند

    پس از تعین وقت سفارت هلند شما قادر به تغییر زمان و یا تاریخ در نظر گزفته شده برای انجام کارهای دریافت ویزای هلند نخواهید بود. زمان ملاقات شما به صورت حضوری در سفارت از طریق آدرس ایمیلتان به شما ابلاغ می شود. همچنین برای دریافت ویزای هلند و تعیین وقت سفارت حتما از حدود ۲ تا ۳ ماه قبل اقدام نمایید. در ضمن در هنگام مراجعه در زمانی که برای شما تعیین نموده اند حتما از ایمیل خود پرینت تهیه کنید و به سفارت تحویل دهید. اگر قصد سفر با خانواده و یا همسر خود را دارید برای دریافت وقت سفارت و مراجعه باید بصورت جداگانه اقدام کنید و مشخصات خود را ایمیل نمایید. هنگام مراجعه باید اصل رسید خود را برای پرداخت هزینه های ویزا و کارت شناسایی را با خود به همراه داشته باشید.

    وقت سفارت هلند

    وقت سفارت هلند

    آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص ویزای هلند ، وقت سفارت هلند ، تور هلند میباشد. با مشاورین ما در تماس باشید ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

    بیشتر کمتر

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید

کليه حقوق اين وب سايت متعلق به وب سایت مرجع تایلند می باشد. طراحی و اجرا توسط ایزی تم