1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

وقت سفارت پرتغال

 • توضیحات
 • اشتراک گذاری
 • دریافت کد امبد
 • برچسب ها
 • وقت سفارت پرتغال

  اگر قصد سفر به کشور پرتغال را داشته باشید، باید یک سری از مقدمات سفر خود را آماده کنید. از اصلی ترین و مهم ترین مقدمات سفر به این کشور، وقت سفارت پرتغال و دریافت ویزا پرتغال است. درواقع اگر این کار را انجام ندهید، عملا امکان سفر را به این کشور از خود سلب کرده اید. دریافت ویزا پرتغال مستلزم دریافت وقت سفارت پرتغال و ارائه مدارک و طی کردن مراحل زیادی است. در این مقاله سعی داریم به شرح آنها بپردازیم.

  وقت سفارت پرتغال

  وقت سفارت پرتغال

  مراحل دریافت وقت سفارت پرتغال

  همان طور که گفته شد، دریافت ویزای پرتغال و سفر به این کشور مستلزم طی کردن مراحل زیادی است که عدم رعایت هریک از این مراحل می تواند اختلال بزرگی در روند دریافت ویزا و وقت سفارت پرتغال ایجاد کند. مهم ترین مراحل دریافت وقت سفارت پرتغال عبارتند از:

  رزرو هتل اولین مرحله وقت سفارت پرتغال

  اثبات اقامت قانونی و بدون دردسر خود در صورتی که دعوت نامه نداشته باشید، برای دریافت ویزا پرتغال و وقت سفارت پرتغال الزامی است. درواقع یکی از مهم ترین فاکتورهایی که در سفارت ها رعایت می شود تا عمل احراز هویت به طور کامل انجام گیرد، رزرو هتل معتبر است. این عمل به قدری مهم است که برای تعیین وقت سفارت پرتغال، همراه داشتن مدارک و فرم های تکمیل شده هتل یا واچر هتل الزامی شده است.

  وقت سفارت پرتغال

  وقت سفارت پرتغال

  نه تنها سفارت پرتغال بلکه سفارت اکثر کشورها، جهت ارائه ویزا به مسافران خواستار فرم معتبر و رسمی هتل های معروف و صاحب نشان هستند نه مسافرخانه های بی نام نشان! بنابراین اگر می خواهید وقت سفارت پرتغال را بدون هیچگونه دردسر دریافت کنید، باید از هتل های معتبر اقدام به رزرو اتاق کنید. همچنین به این موضوع دقت داشته باشید که نباید کیفیت کم را فدای هزینه کم کنید. چرا که در کشورهای اروپایی، بازار سیاه هتل ها بسیار داغ است و ممکن است در این میان، کلاهبرداری های بزرگی صورت بگیرد.

  آماده کردن مدارک قدم دوم وقت سفارت پرتغال

  اگرچه رزرو هتل نیز در این دسته بندی و مرحله قرار دارد اما منظور ما از مدارک، مدارکی به غیر از فرم پر شده هتل است. برای دریافت وقت سفارت پرتغال و ویزای پرتغال، باید یک سری از مدارک هویتی و اصلی خود را به سفارت ارائه کنید. شایان ذکر است برای دریافت وقت سفارت پرتغال باید مدارک گوناگونی با توجه به موضوع سفر خود ارائه کنید.

  درواقع مدارک لازم برای سفر کاری و تجاری با مدارک لازم برای سفر به منظور تفریح و گردش متفاوت خواهد بود. ممکن است برای دریافت ویزای تجاری پرتغال مدارکی مربوط به کسب و کار و تجارت شما خواسته شود اما برای دریافت ویزای توریستی، مدارک متفاوت تری از متقاضیان خواسته شود. همچنین در صورتی که گذرنامه ندارید، باید سریعا اقدام به اخذ آن کنید. پاسپورت یکی از اولین و مهمترین مدارکی است که اگر به همراه نداشته باشید، دریافت ویزای پرتغال غیر ممکن خواهد بود.

  تماس تلفنی با سفارت پرتغال

  پس از انجام مراحل اول و دوم و آماده کردن مقدمات دریافت وقت سفارت پرتغال، لازم است تا با سفارت پرتغال تماس تلفنی برقرار کنید. در این تماس تلفنی می توانید از بین وقت های آزاد سفارت پرتغال، یک وقت سفارت پرتغال را برگزینید تا برای مضاحبه و احراز هویت و ارائه مدارک خود به صورت حضوری به این سفارت مراجعه کنید. اگر موارد ذکر شده را به خوبی رعایت کنید و اطلاعات خود را در کمال صداقت وارد کنید، وقت سفارت پرتغال را به خوبی دریافت خواهید کرد و سفارت پرتغال از طریق ایمیل یا تماس تلفنی، این وقت را به شما اعلام خواهد کرد.

  وقت سفارت پرتغال

  وقت سفارت پرتغال

  مراجعه به سفارت برای مصاحبه

  آخرین مرحله وقت سفارت پرتغال، مراجعه به سفارت و به همراه داشتن مدارک لازم برای مصاحبه و احراز هویت و تکمیل کردن فرم ها است. این مرحله نیز از حساسیت بالایی برخوردار است چرا که اگر در ارائه اطلاعات به مسئول سفارت پرتغال شکی ایجاد شود، هرگز به ویزای پرتغال خود نمی رسید و درواقع تمام مراحل طی شده برای دریافت وقت سفارت پرتغال از بین خواهد رفت.

  بنابراین در این مرحله سعی کنید تمام اطلاعات خود را به درستی و در کمال صداقت ارائه کنید و با ظاهری رسمی و موقر به سفارت مراجعه کنید. درواقع اگر هرگونه شک و تردیدی در مسئول مصاحبه ایجاد شود، هرگز به ویزای خود نخواهید رسید. همچنین سعی کنید تمام مدارک خواسته شده را در وقت سفارت پرتغال به همراه داشته باشید.

  آدرس سفارت پرتغال

  پس از انجام مراحل فوق برای دریافت وقت سفارت پرتغال، مراجعه شما به سفارت ضروری خواهد بود. سفارت پرتغال در شهر تهران به آدرس: خیابان دروس، خیابان هدایت، کوچه روزبه پلاک ۱۶ است. این سفارت در روزهای کاری تاریخ میلادی فعال است و شما می توانید برای دریافت ویزای خود به این سفارت مراجعه کنید.

  مدارک لازم برای تعیین وقت سفارت پرتغال

  همان طور که در مراحل ۱ و ۲ ذکر شد، ارائه مدارکی برای احراز هویت و اثبات نوع سفر به سفارت پرتغال جهت دریافت وقت سفارت پرتغال الزامی است. این مدارک ممکن است برای انواع سفرها متفاوت باشند که در زیر به بیان مدارک فوق می پردازیم:

  • عکس یا کپی صفحه اول پاسپورت شخصی
  • عکس ۳*۴ تمام رخ (دو گوش پیدا)
  • شماره تلفن و آدرس ایمیل معتبر جهت انجام پیگیری های ویزا و وقت سفارت پرتغال
  • مدارک و فرم های پر شده هتل و محل اقامت یا ارائه دعوت نامه

  پس از ارائه مدارک ذکر شده، مدارک اصلی برای دریافت ویزا پرتغال از شما درخواست می شود. این مدارک ممکن است بر اساس علت و موضوع سفر شما متفاوت باشد. اما معمول ترین مدارک خواسته شده جهت دریافت ویزای شنگن عبارتند از:

  • بیمه معتبر مسافرتی با حداقل پوشش هزینه ۳۰ هزار یورو
  • اسناد ملکی و مدارک شغلی معتبر
  • پرینت گردش حساب ۶ ماه آخر و فیش حقوقی
  • ترجمه مدارک ملکی و اسناد خواسته شده
  • اصل شناسنامه و کارت ملی
  • فرم تکمیل شده درخواست ویزا با اطلاعات دقیق و معتبر
  • بلیط پرواز رفت و برگشت
  • اصل گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار بعد از زمان سفر

  هزینه دریافت ویزای پرتغال

  از آنجایی که کشور پرتغال جزو ۲۷ کشور عضو پیمان شینگن می باشد، هزینه دریافت ویزای این کشور نیز هزینه ویزای شینگن است. افراد بالای ۱۲ سال برای دریافت ویزای شنگن ۴۰ یورو و افراد زیر ۱۲ سال تا ۶ سال نیز ۳۰ یورو پرداخت کنند. هزینه دریافت ویزا برای افراد زیر ۶ سال نیز رایگان خواهد بود اما ارائه مدارک هویتی برای این افراد اهمیت دارد.

  وقت سفارت پرتغال

  وقت سفارت پرتغال

  نکات مهم برای دریافت وقت سفارت پرتغال

  همان طور که انجام تمام مراحل اعلام شده برای دریافت وقت سفارت پرتغال و ویزای این کشور مهم است، رعایت بعضی از نکته ها نیز از اهمیت بسیاری برخوردار است. نکته هایی که عدم رعایت هر کدام از آن ها می تواند مشکلات جدی ایجاد کند. این نکات مهم عبارتند از:

  • همیشه پیگیری های لازم را برای دریافت وقت سفارت پرتغال انجام دهید.
  • به یاد داشته باشید که دیر رسیدن شما برای انجام مصاحبه به منزله انصرافتان از دریافت ویزا است.
  • در ارائه اطلاعات خواسته شده کمال صداقت را به خرج دهید.
  • سعی کنید در زمان مصاحبه از ظاهر بسیار خوبی برخوردار باشید.
  • قبل از مراجعه به سفارت، حتما مدارک لازم را به همراه اصل و کپی آنها به طور کامل با خود ببرید.
  • تمامی مدارک شما باید بدون منگنه و پانچ ارائه شود.
  • پرداخت هزینه وقت سفارت پرتغال و دریافت ویزا باید به صورت یورو باشد و ارائه ریال مقدور نیست.
  • مدارک خود را یک بار دیگر بررسی کنید تا در سفارت دچار مشکل نشوید.
  • هرگونه قلم خوردگی یا پخش شدن جوهر در مدارک ارائه شده می تواند سبب رد شدن ویزای شما شود.
  • سعی کنید تا قبل از دریافت ویزای خود، بلیط سفر به پرتغال را تهیه نمایید.
  • از توانایی پرداخت هزینه های خود در طول سفر مطمئن باشید و مدارک مالی خود را به سفارت ارائه کنید.

  آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص ویزای پرتغال ، وقت سفارت پرتغال ، تور پرتغال میباشد. با مشاورین ما در تماس باشید ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

  بیشتر کمتر

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید

کليه حقوق اين وب سايت متعلق به وب سایت مرجع تایلند می باشد. طراحی و اجرا توسط ایزی تم