1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

ویزای لاتویا

 • توضیحات
 • اشتراک گذاری
 • دریافت کد امبد
 • برچسب ها
 • ویزای لاتویا

  لاتویا یکی از کشورهایی است که برای سفر کردن به این کشور باید ویزای لاتویا را داشته باشید. برای گرفتن ویزای لاتویا باید قبل از سفر پیگیری و اقدام کنید تا هنگام پرواز به مشکل برنخورید.

  لاتویا

  کشور لاتویا در قاره اروپا واقع  می باشد. این کشور زیبا در میان کشورهای بزرگ و کوچک اروپا قرار گرفته است؛ و با کشورهای لیتوانی و استونی و روسیه و بلاروس همسایه می باشد. پایتخت این کشور ریگا است؛ که یک شهر تاریخی و باستانی به شمار می آید؛ و معمولا بسیاری از گردشگران در ورود به کشور لاتویا به ریگا می روند و از جاذبه های تاریخی این شهر دیدن می کنند.

  اگر به سفر به لاتویا متوجه خواهید شد که بیشتر منطقه ها این کشور را جنگل هایی انبوه و زیبا پوشیده شده اند؛ و نیز دریاچه های فراوانی را دارا است. این کشور حدود دو میلیون نفر می باشد. لاتویا در منطقه جغرافیایی بسیار خوبی قرار دارد و دارای آب و هوای بسیار خوبی را دارد. گردشگران از دیدن این کشور و زیبایی هایش سیر نمی شوند؛ و از مسافرت به کشور لذت خواهند برد؛ و خاطره به یاد ماندنی خواهند داشت.

  ویزای لاتویا

  ویزای لاتویا

  سفر به لاتویا

  هرساله گردشگران بسیاری به کشور لاتویا سفر می کنند. برای سفر به لاتویا به ویزای لاتویا نیاز است؛ و باید گردشگران برای سفر به لاتویا باید ویزای لاتویا را تهیه نمایند. این کشور یکی از زیباترین کشورهای جهان است. این کشور در فصل های بهار و تابستان بسیار مناسب برای سفر می باشد. شما می توانید در فصل تابستان با گرمای نسبتا گرم از زیبایی های این کشور دیدن نمایید.

  در سفر به لاتویا شاهد مناظر بسیار جالب و دل انگیزی خواهید شد. سفر به این کشور اندکی هزینه زیادی دربر خواهد داشت. بهتر است قبل از سفر بودجه خود را برای اقامت در این کشور و گشت و گذار آماده کنید. بهتر است از هتل های خارج شهر برای اقامت انتخاب کنید زیرا هتل های داخل شهر دو برابر قیمت را از شما اخذ خواهند کرد؛ اما اگر این مورد چندان مهم نیست و برای نزدیکی به مراکز خرید و جاذبه های شهر اهمیت زیاد برای شما محسوب می‌شود از هتل های داخل شهر استفاده کنید که خدمات بسیار خوبی را نیز دارا هستند.

  ویزای لاتویا

  ویزای لاتویا

  جاذبه های دیدنی لاتویا

  کشور لاتویا یکی از کوچک‌ترین کشورهای جهان می باشد که در قاره اروپا واقع شده است. این کشور دارای جاذبه های بسیار زیبایی است؛ که مهم‌ترین آن شهر ریگا بوده. این شهر یک شهر بندری است که به خاطر داشتن این بنادرهای زیبا گردشگران بسیاری را به سوی خود جذب می کند. این کشور با وسعت کوچک خود دنیای از جاذبه های دیدنی را دارد. دریای بالتیک و کوه های اطراف این کشور جذابیت خاصی را به این کشور بخشیده است؛ و اکثر گردشگران وقتی به این کشور سفر می کنند از کشتی های مسافری که برا روی دریا قرار گرفته است استفاده می کنند و خاطرات دل انگیزی را برای خودشان به رقم می زنند.

  ویزای لاتویا

  ویزای لاتویا

   

  ویزای لاتویا

  ویزای لاتویا

  ویزای لاتویا

  قبل از سفر به کشور لاتویا باید بدانید که هنوز ویزای شما اعتبار زمانی دارد. در غیر این صورت باید ویزای لاتویا خود را تمدید کنید. این کشور یکی از کشورهای عضو اتحاد شنگن است و همان طور که می دانید برای رفتن به کشور های عضو شنگن باید ویزای شنگن را دریافت کنید؛ و با همین یک ویزای شنگن می توان به تمام کشورهای که عضو هستند به راحتی سفر کرد.

  می توان برای دریافت ویزای شنگن باید به سفارت خانه این کشور مراجعه کرد که در حال حاضر سفارت خانه ی کشور لاتویا در ایران وجود ندارد؛ و نزدیک ترین کشوری که سفارت این کشور را دارد. کشور ترکیه است که در شهر آنکارا موجود است. برای تهیه نمودن ویزای لاتویا باید یک سری مراحل را طی کرد و هر چقدر این مراحل سریع تر طی شود به همان سرعت نیز زودتر به ویزای لاتویا خواهید رسید.

  ویزای لاتویا

  ویزای لاتویا

  انواع ویزای لاتویا

  ویزای لاتویا از ویزاهای شنگن می باشد؛ که با دریافت ویزای لاتویا  می توانید در حوزه کشورهای عضو شنگن سفر کنید. ۴ نوع از این ویزاها در حال حاضر موجود می باشد؛ که ویزای اولی صرفا در جهت ترانزیت است و مسافران حق ندارند از فرودگاه خارج شوند. ویزای بعدی ویزای عبور است که مسافر می تواند به صورت زمینی از کشوری عبور کند و به کشور مورد نظر خود برسد.

  ویزای سوم ویزای گردشگری است؛ که به توریست ها جهت بازدید از کشور این ویزا داده می شود. آخرین ویزا ویزایی است بلند مدت که مختص بازرگانان و تاجران و سرمایه گذاران است؛ که به خاطر موقعیتشان می‌توانند به مدت طولانی از این ویزا استفاده نمایند.

  مدارک لازم اخذ ویزای لاتویا

  مدارک لازم اخذ ویزای لاتویا عبارت است از اصل پاسپورت که باید اعتبار کافی داشته باشد و هم چنین باید فرم درخواست ویزای لاتویا  را نیز پر کنید. اصل کارت ملی و شناسنامه به همراه داشته باشید و ۲ عدد عکس رنگی با زمینه سفید به اندازه ۴*۶ باشد و گواهی اشتغال به تحصیل برای افردای که دانشجو هستند و گواهی باز نشستگی برای افرادی که بازنشسته هستند الزامی است.

  گواهی اشتغال برای افرادی که در سازمانی و سمتی مشغول کار کردن هستند؛ و نامه تمکن مالی و گردش حساب بانکی خود به مدت ۶ ماه با مهر بانک حتما باید باشد. پروانه کسب و کارت بارزگانی برای افرادی که کسب و کار تجاری دارند. حتما باید بیمه مسافرتی داشته باشید؛ و هتل و هواپیمایی که برای سفر خود رزرو کرده اید را هم به همراه داشته باشید. این نکته که اگر می‌خواهید بیشتر از ۳ ماه در این کشور بمانید به ویزای شنگن لازم نیست و به دردتان نمی خورد در این مواقع باید درخواست اقامت بدهید و از طریق همین سفارت خانه باید اقدام کنید.

  مدت زمان اخذ ویزای لاتویا

  ویزای لاتویا به دلیل اینکه سفارت خانه مستقیم در کشور خودمان نداریم و مجبور هستیم از کشور ترکیه و یا دبی اقدام کنیم که این مرحله و نبود سفارت خانه در ایران مدت زمان قابل توجهی را در بدست آوردن ویزای مورد نظر به تاخیر خواهد انداخت.

  اگر شما بتوانید به موقع و در اسرع وقت تمام مراحل را بدون وقفه انجام دهید بدون شک در زمان کوتاه تری به ویزای لاتویا دسترسی پیدا خواهید کرد که حدود چند هفته طول می کشد تا این مراحل بگذرد و شما به ویزای لاتویا برسید اگر به موقع مدارک خواسته شده را تهیه نکنید و یا نواقصی در این مدارک تان وجود داشته باشید مطمئنا صدور ویزای شما به تاخیر خواهد افتاد که این مشکلی اساسی برای شما به وجود خواهد آورد و ممکن است تا زمان پروازتان ویزای لاتویا شما آماده صدور نباشد و شما مجبور باشید سفر خود را کنسل کنید که این نیز هزینه های اضافه ای را برای شما به وجود خواهد آورد.

  سفارت خانه لاتویا

  جهت گرفتن ویزای لاتویا باید به سفارت خانه لاتویا مراجعه کنید و مدارک مورد نیاز برای تهیه ویزای لاتویا را به طور کامل و دقیق سوال کرد و در زمان کوتاهی این مدارک را آماده کنید و با گرفتن وقت سفارت که در بخش بعدی توضیح داده خواهد شد تمام مدارک را به صورت حضوری به سفارت خانه ببرید.

  کشور لاتویا به دلیل مشکلات اقتصادی که دارد اخذ ویزای لاتویا  برای گردشگران و سرمایه گذاران را آسان‌تر کرده است و تا حد امکان در سفارت خانه ها سعی بر آن است که برای علاقه مندانی که قصد سفر به این کشور را دارند آسان بگیرند و از قوانین سخت پرهیز کنند. امروزه هم سفارت خانه های کشور لاتویا در سراسر جهان پر از تردد گردشگران و سرمایه گذاران و افرادی با اهداف دیگر هستند. شما جهت رسیدن به هر سوال خود می توانید به سفارت خانه مراجعه کنید و اخبار صحیح را دریافت نمایید.

  ویزای لاتویا

  ویزای لاتویا

  وقت سفارت لاتویا

  برای دریافت ویزای لاتویا در ابتدا باید وقت سفارت لاتویا  را دریافت کنید؛ و برای این امر باید از طریق سایت سفارت خانه اقدام کنید و بعد از نهایی شدن درخواستتان همراه با مدارک خواسته شده به صورت حضوری باید به سفارت خانه مراجعه کنید؛ و یا از طریق شماره تماس های سفارت خانه می توانید با سفارت خانه تماس بگیرید و وقت مصاحبه بگیرید.

  حتما یادتان باشد که از تمامی مدارک خواسته شده کپی بگیرید؛ و در زمان به موقع در روز معین شده در سفارت خانه حضور داشته باشید و تاخیر نکنید؛ و پاسخ های روشنی به ماموران سفارت بدهید؛ و طوری رفتار کنید که آنان را از هدف سفرتان به خوبی قانع کرده باشید؛ و نتیجه مصاحبه را می توانید از طریق سایت مشاهده کنید و نیز نتیجه از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

  جلسه مصاحبه ویزای لاتویا

  جلسه مصاحبه ویزای لاتویا که یکی از اصلی ترین مراحل برای گرفتن این ویزاست مرحله بسیار حساسی می باشد؛ که برای رفتن به این جلسه باید لباس رسمی بپوشید و ظاهری آراسته و مرتب داشته باشید. به سوالات ماموران با دقت گوش دهید سعی کنید جواب دقیقی را بدهید و از گزاف گویی بپرهیزید. از شوخی کردن دوری کنید. این مرحله به این دلیل مهم می باشد چون شما مجبور هستید تا مامور را متقاعد کنید و دلیل سفر خود را بتوانید به درستی روشن کنید. در غیر این صورت رد خواهید شد؛ و بعد از رد شدند می توانید ۶ ماه بعد دوباره اقدام به گرفتن ویزا کنید.

  آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص ویزای لاتویا ، وقت سفارت لاتویا ، تور لاتویا میباشد. با ما در تماس باشید ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

  بیشتر کمتر

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید

کليه حقوق اين وب سايت متعلق به وب سایت مرجع تایلند می باشد. طراحی و اجرا توسط ایزی تم